Нима чухте, че Ванс отказа да отиде на Мюнхенската конференция заради репресиите срещу Алтернатива за Германия или дългото писмо на Тръмп до Орбан, с което го подкрепя за нов мандат? Не сте чули и признанието на Кличко, че Киев е в хуманитарна катастрофа, или думите на Тръмп, че пречката за мира в Украйна се нарича Зеленски. Няма и да чуете!
Да не би да сте чули по нашите
телевизии, че нападенията от миграцията на ножа в Германия по гарите за една година са 29 000, че унгарските пенсионери получиха 13 и 14 пенсия, а “Мерцедес“ мести новото си поколение коли от Щутгарт в Кечкемет, че от новородените във Виена австрийчета са под 50%, че в Англия пакистански банди изнасилваха малолетни?
"Моделът Цензура" трябва да влезе в предизборния дебат, за да чуем кои са собствениците на БТВ и Нова, на чий Господ служат, защо лишават българите от правото на информация, засипват ги с дезинформация и громят Тръмп от сутрин до вечер.
Интересни неща от Мюнхенската конференция, които също не ви бяха показани по Нова, БТВ, БНТ и БНР. Рубио демонстративно не присъства на заседанието на Украйна, а вчера рано си би камшика и пи кафе с Фицо в Братислава, след което по светло кацна в Будапеща да вечеря с Орбан. Днес е официалният им разговор, на който, наред с всички друго, ще обсъдят Форума CPAC в Будапеща и визитата на Тръмп в маджарско.
Най-ужасно за украинския народ беше изказването на Мерц: "За мир трябвало да се преговаря едва след като Русия бъде отслабена икономически и военно."
Какво ще става с Украйна, докато фалиралата Германия ще отслаби Русия военно?! Права е Меркел, дето 2002 каза на Мерц: "Фридрих, ти не ставаш за канцлер." Днес според ИНСА така мислят 70% от германците. Може би затова Меркел е решила да иде на конгрес на ХДС в близките дни. Прочее, Викто Орбан каза, че изборите на 12 април в Унгария са последните преди войната. Затова унгарците ще го изберат отново, защото е за мир и Путин, Тръмп и Си са гарантирали, че върху Унгария руски бомби няма да падат. |