Прегледи: 219 - Коментари: 0
ЛИГА "Европа" 2 кръг групова фаза: Резултати и класиране

ЛИГА "Европа" 2 кръг групова фаза: Резултати и класиране

Забележка: С шрифт са отбелязани носителите на Еврокупи, с керемидка /^/ - еврофиналистите, а със звездичка /*/, съответно броя им - елиминираните от българските отбори в евротурнирите.

Снимка: РодинаБг.ком

Група "А"
Астана* – Славия Пра** 1:1
Макаби ТА** – Виляреал 0:0
1.Виляреал 1 п 1р 0з 3:1г 4т
2.Славия Пра** 1 1 0 1:0 4
3.Макаби ТА** 0 1 1 0:1 1
4.Астана* 0 1 1 1:3 1

Група "В"
Партизан^*** - Динамо Киев** 2:3
Скендербеу - Йънг Бойс 1:1
1.Динамо К** 2 0 0 6:3 6
2.Йънг Бойс 0 2 0 2:2 2
3.Партизан^*** 0 1 1 3:4 1
4.Скендербеу 0 1 1 2:4 1

Група "С"
Лудогорец – Хофенхайм 2:1
Спортинг Брага^ – Истанбул ББ 2:1
1.Спортинг Брага^ 2 0 0 4:2 6
2.Лудогорец 1 1 0 2:1 4
3.Башакшехир 0 1 1 1:2 1
4.Хофенхайм 0 0 2 2:4 0

Група "D"
АЕК Атина - Аустрия Виена^* 2:2
Милан - Риека 3:2
1.Милан 2 0 0 8:3 6
2.АЕК 1 1 0 4:3 4
3.Аустрия^* В 0 1 1 3:7 1
4.Риека* 0 0 2 3:5 0

Група "Е"
Лион - Аталанта 1:1
Евертън - Аполон Лимасол* 2:2
1.Аталанта 1 1 0 4:1 4
2.Олимпик Л 0 2 0 2:2 2
3.Аполон Лим* 0 2 0 3:3 2
4.Евертън 0 1 1 2:5 1

Група "F"
Локомотив Москва - Злин 3:0
Шериф* - Копенхаген* 0:0
1.Локомотив М 1 1 0 3:0 4
2.Шериф* 0 2 0 0:0 2
Копенхаген* 0 2 0 0:0 2
4.Злин 0 1 1 0:3 1

Група "G"
Лугано - Стяуа** 1:2
Викторя Пилзен - Апоел Беер Шева 3:1
1.Стяуа** 2 0 0 5:1 6
2.Виктория Пил* 1 0 1 3:4 3
3.Апоел БШ 1 0 1 3:4 3
4.Лугано 0 0 2 2:4 0

Група "Н"
БАТЕ Борисов* - Арсенал 2:4
Кьолн - Цървена звезда* 0:1
1.Арсенал 2 0 0 7:3 6
2.Цървена звезда* 1 1 0 2:1 4
3.БАТЕ Борисов* 0 1 1 3:5 1
4.Кьолн 0 0 2 1:4 0

Група "I"
Коняспор - Витория Гимараеш 2:1
РБ Залцбург^ - Олимпик Марсилия* 1:0
1.РБ Залцбург^ 1 1 0 2:1 4
2.Коняспор 1 0 1 2:2 3
3.Олимпик М* 1 0 1 1:1 3
4.Виктория Гим 0 1 1 2:3 1

Група "J"
Атлетик Билбао - Заря Луганск 0:1
Йостерсунд – Херта 1:0
1.Йостерсунд 2 0 0 3:0 6
2.Заря Луг 1 0 1:2 3
3.Атлетик Б^* 0 1 1 0:1 1
Херта 0 1 1 0:1 1

Група "К"
Лацио* - Зюлте-Варегем 2:0
Ница - Витес 3:0
1.Ница 2 0 0 8:1 6
2.Лацио* 2 0 0 5:2 6
3.Витес 0 0 2 2:6 0
4.Зюлте-Варегем 0 0 2 1:7

Група "L"
Розенборг - Вардар Скопие* 3:1
Зенит - Реал Сосиедад* 3:1
1.Зенит 2 0 0 8:1 6
2.Реал Сос* 1 0 1 5:3 3
3.Розенборг 1 0 1 3:5 3
4.Вардар Ско* 0 0 2 1:8 0

Димитър КУНЕВ - Български




Потребител:


Коментар: