Прегледи: 12190 - Коментари: 0
Всички последни футболни резултати от Европа и Българско

Всички последни футболни резултати от Европа и Българско

Дербита в Европа:
XIV кръг: 10.11 Волфсбергер/3-ти от 12/ - Залцбург^/1-ви/ 0:0
ХIV кръг, 10.11: Антверпен/6 от 16/ - Брюж^/1/ 0:0
ХIII кръг: 09.11: Брест/12 от 20/ - ПСЖ/1/ 1:2
Х кръг: 10.11: Олимпиакос*/1/ - Атромитос/10 от 14/ 2:0
ХIII кръг: 10.11: Аякс**/1/ - Утрехт/14 от 18/ 0:0
ХI кръг: 10.11: Санта Клара/11 от 18/ - Бенфика/1/ 0:0
ХVI кръг: 10.11: Динамо Б*/9 от 14/ - ЧФР Клуж*/1/ 0:0
ХII кръг: 10.11: Селтик/1/ - Мъдъруел/4 от 12/ 0:0
ХV кръг: 100.11: Явор*/10 от 16/ - Цървена звезда*/1/ 0:0
ХI кръг: 09.11: Сивашспор/1/ - Коняспор/12 от 18/ 0:0
ХIV кръг: 10.11: Динамо К**/4 от 12/ - Шахтьор*/1/ 0:0
Забележка: Със звездички * - съответно броя им, са отбелязани отборите, които са били елиминирани от български в Евротурнирите, с шрифт - носителите на поне една клубна Еврокупа и с керемидка^ - финалистите в Евротурнирите.

Снимка: Приятел на РодинаБг.ком

България
ХVII кръг:
Петък, 17,30: Арда - Витоша
Събота, 12,30: Славия - Черно море
16,30: Лудогорец - Локомотив
18,30: Ботев Вр - ЦСКА-София
Неделя, 15,15: Дунав - Берое
17,45: Левски - Царско село
Понеделник, 17,30: Ботев Пд - Етър
Класиране:
1.Лудогорец 13п 3р 0з 26:5г 42т
2.Локомотив 11 3 2 37:17 36
3.ФК Левски 11 2 3 32:12 35
4.ЦСКА-София 9 4 3 28:14 31
5.Славия 6 5 5 18:18 23
6.Арда 6 4 6 20:23 22
7.Черно море 5 6 5 17:15 21
8.Берое 7 0 9 24:25 21
9.Етър 4 5 7 15:27 17
10.Дунав 4 4 8 15:23 16
11.Ботев Пд 4 4 8 13:22 16
12.Царско село 4 3 9 17:24 15
13.Ботев Вр 3 4 9 15:28 13
14.Витоша 1 1 13 10:32 4

Бундеслига - Германия
ХII кръг:
Петък, 21,30: Борусия Д - Падерборн
Събота, 16,30: Байер Л - Фрайбург
Айнтрахт Фра - Волфсбург
Вердер - Шалке 04
Фортуна - Байерн М
Унион - Борусия М
19,30: Ред Бул Лайпциг - Кьолн
Неделя, 16,30: Аугсбург - Херта
19,00: Хофенхайм - Майнц 05
Класиране:
1.Борусия М 8п 1р 2з 24:11г 25т
2.РБ Лайпциг 6 3 2 29:12 21
3.Байерн М 6 3 1 29:16 21
4.Фрайбург 6 3 2 20:12 21
5.Хофенхайм* 6 2 3 16:14 20
6.Борусия Д 5 4 2 23:15 19
7.Шалке 04 5 4 2 20:14 19
8.Байер Л* 5 3 3 17:15 18
9.Айнтрахт Фра 5 2 4 21:16 17
10.Волфсбург 4 5 2 11:10 17
11.Унион* 4 1 6 12:15 13
12.Херта 3 2 6 17:20 11
13.Вердер 2 5 4 18:24 11
14.Фортуна^ 3 2 6 15:19 11
15.Аугсбург 2 4 5 13:24 10
16.Майнц 05 3 0 8 12:30 9
17.Кьолн 2 1 8 10:23 7
18.Падерборн 1 1 10 11:26 4

Англия
ХII кръг:
Норич С - Уотфорд 0:2
Челси - Кристъл Палас 2:0
Бърнли - Уест Хям 3:0
Тотнъм - Шефилд Юн 1:1
Саутхямптън - Евертън 1:2
Нюкясъл - Борнемут 2:1
Лестър С - Арсенал 2:0
Манчестър Юн - Брайтън 3:1
Уулвърхямптън - Астън Вила 2:1
Ливърпул - Манчестър С 3:1
Класиране
1.Ливърпул* 11п 1р 0з 28:10г 34т
2.Лестър 8 2 2 30:9 26
3.Челси 8 2 2 27:17 26
4.Манчестър С 8 1 3 35:13 25
5.Шефилд Юн 4 5 3 13:9 17
6.Арсенал 4 5 3 16:17 17
7.Манчестър Юн 4 4 4 16:12 16
8.Уулвърхямптън^ 3 7 2 15:14 16
9.Борнемут 4 4 4 15:18 16
10.Бърнли 4 3 5 17:18 15
11.Брайтън 4 3 5 15:17 15
12.Кристъл Палас 4 3 5 10:16 15
13.Нюкясъл 4 3 5 11:18 15
14.Тотнъм 3 5 4 18:17 14
15.Евертън 4 2 6 13:18 14
16.Уест Хям 3 4 5 14:20 13
17.Астън Вила 3 2 7 17:20 11
18.Саутхямптън 2 2 8 11:29 9
19.Уотфорд 1 5 6 8:23 8
20.Норич 2 1 9 11:25 7

Испания, Ла Лига
ХIV кръг:
Петък, 22,00: Леванте - Майорка
Събота, 14,00: Леганес - Барселона
17,00: Бетис - Валенсия
19,30: Гранада - Атлетико М
22,00: Реал М - Реал Сос
Неделя, 13,00: Еспаньол - Хетафе
15,00: Осасуна - Атлетик Б
17,00: Ейбар - Алавес
19,30: Виляреал - Селта
22,00: Валядолид - Севиля

Барселона - Реал М отл
Класиране:
1.Барселона 8п 1р 3з 33:15г 25т
2.Реал М 7 4 1 25:9 25
3.Атлетико М 6 6 1 15:7 24
4.Севиля 7 3 3 17:13 23
5.Реал Сос* 7 2 4 22:15 23
6.Атлетик Б^* 5 5 3 13:8 20
7.Гранада 6 2 5 19:17 20
8.Хетафе 5 5 3 18:16 20
9.Валенсия* 5 5 3 19:19 20
10.Осасуна 4 7 2 16:13 19
11.Виляреал 5 3 5 26:19 18
12.Леванте 5 2 6 15:16 17
13.Валядолид 4 5 4 14:17 17
14.Алавес^ 4 3 6 14:18 15
15.Ейбар 4 3 6 14:21 15
16.Майорка^ 4 2 7 12:18 14
17.Бетис^ 3 4 6 15:23 13
18.Селта 2 3 8 7:19 9
19.Еспаньол^ 2 2 9 7:23 8
20.Леганес 1 3 9 7:22 6

Серия "А" - Италия:
ХII кръг:
Сасуоло - Болоня 3:1
Бреша - Торино 0:4
Интер - Верона 2:1
Наполи - Дженоа 0:0
Каляри - Фиорентина 5:2
Лацио - Лече 4:2
Удинезе - СПАЛ 0:0
Сампдория - Аталанта 0:0
Парма - Рома 2:0
Ювентус - Милан 1:0

Бреша - Сасуоло отл
Класиране:
1.Ювентус 10п 2р 0з 20:9г 32т
2.Интер 10п 1р 1з 26:12г 31т
3.Лацио* 7 3 2 28:13 24
4.Каляри 7 3 2 23:12 24
5.Аталанта 6 4 2 30:18 22
6.Рома 6 4 2 20:14 22
7.Наполи 5 4 3 21:15 19
8.Парма* 5 2 5 18:16 17
9.Фиорентина 4 4 4 18:19 16
10.Верона 4 3 5 10:11 15
11.Торино^ 4 2 6 15:17 14
12.Удинезе* 4 2 6 8:18 14
13.Сасуоло 4 1 6 21:21 13
14.Милан 4 1 7 11:16 13
15.Болоня 3 3 6 16:20 12
16.Лече 2 4 6 15:25 10
17.Дженоа 2 3 7 14:26 9
18.Сампдория 2 3 7 7:19 9
19.СПАЛ 2013 2 2 7 7:18 8
20.Бреша 2 1 8 10:20 7

Русия - Първа лига:
ХVII кръг:
Петък, 18,30: Тамбов - Локомотив
Събота, 10,30: Оренбург - Ахмат
13,00: Рубин - Зенит
15,30: Динамо - Ростов
Неделя, 10,30: Уфа - Сочи
13,00: Урал - Спартак
15,30: Арсенал - Краснодар
18,00: ЦСКА - Криля Советов
1.Зенит 11п 3р 2з 32:8г 36т
2.Локомотив 9 4 3 24:16 31
3.Краснодар 8 6 2 30:18 30
4.ЦСКА 9 3 4 24:16 30
5.Ростов 9 2 4 29:25 30
6.Спартак 6 2 8 18:16 20
7.Оренбург 5 4 7 20:22 19
8.Арсенал 5 4 7 17:21 19
9.Урал 5 4 7 21:29 19
10.Криля Советов 5 3 8 18:20 18
12.Уфа 4 6 6 13:16 18
13.Динамо^* 4 6 6 12:16 18
14.Тамбов 5 2 9 18:23 17
14.Рубин 4 5 7 8:18 17
15.Ахмат 3 6 7 10:21 15
16.Сочи 3 4 9 14:23 13




Потребител:


Коментар: